כרומיום, אבץ ומגנזיום< הם: שלושת התוספים החשובים ביותר כנגד סינדרום X .

לכל השלושה תפקיד חשוב בקיום הפעילות התקינה של אינסולין, ואיזון רמת הסוכר. מחסור בחומרים אלה עשוי להפריע לפעילות התקינה של האינסולין ולהגביר את הסכנה להתפתחות סינדרום X וסכרת. התוספים יכולים למנוע ואף להחזיר לאחור את המצבים האלה.

גדילן מצוי והחומר הפעיל שלו סילימרין, משפר את תפקודי הכבד, ולכבד יש תפקיד חשוב בקיום רמה נאותה של גלוקוז בדם. מוריד את רמת הגלוקוז בצום ומוריד את התנגודת לאינסולין.

חומצה אלפא ליפואית< – זוהי חומצה שומנית המכילה גופרית. עוזרת לויסות רמות הגלוקוז והאינסולין, (בשלוב תזונה נכונה).

צמחי מרפא להורדת רמת הסוכר ואיזונו: אסטראגלוס, ג'ינסנג סיני, חילבה, גימנמה, שינן (דנדליון), ארטישוק, פטריות מיטאקי וראישי

חומצות שומן מסוג אומגה 3.

קואנזים Q10

סיבים תזונתיים – כמו סיבי שיבולת שועל, פשתה וכדומה.

מתוך: www.healthwell.com<

פירוט והמלצות נוספות:

יסודות קורט:

  • כרומיום פיקולינט< – במינון של עד 500 מיקרו גרם פעמיים ביום. (רצוי בתוספת וונדיום – המשפר את פעילותו של הכרומיום פיקולינט) להפחתת התנגודת לאינסולין.
  • וונדיום – במינון של 25 מ"ג  3 פעמים ביום, (ונדיל סולפט),למשך 2-3 חודשים ואח"כ הורדת המינון ל- 7.5 מ"ג שלוש פעמים ביום ואז שוב הורדה וכשהמצב משתפר להפסיק לחלוטין. (הוונדיום בתוך התרכובת הוא במיקרו-גרמים)

חומצות אמיניות<: טאורין – L- TAURINE , 1 גר' פעמיים ביום. גליצין וקרניטין מומלצים ע"י מומחים לסכרת כמפרקי שומנים והפקת אנרגיה. גלוטמין (עם מים כדי להפחית את הכמיהה לפחמימות),  נ- אצטיל ציסטאיןNAC –.

חומצות שומניות: חומצה אלפא ליפואית.

מינרלים<: מגנזיום, אבץ, סידן, סלניום.

סיבים מסיסים.

ביופלבונואידים<: קוורצטין.

ויטמינים<: ויטמין C, ויטמין E, ויטמיני B, ויטמין 6 B, ביוטין.

אנזימים: קואנזים Q 10.

התחברו אלינו בפייסבוק